MÜSABİQƏ

Avropa Liqasında 47 oyun olacaq
09 İYUL
237

Avropa Liqasında 47 oyun olacaq

2019-07-09 10:19:00

Bu gün Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsi başlayacaq.

Fins.az-ın məlumatına görə, ilk oyunlar çərçivəsində 47 qarşılaşma üç gün ərzində keçiriləcək.

Mərhələyə Cəbəllütariqdə keçiriləcək “Sent Cozefs”lə Şotlandiya “Reyncers”i arasında matçla start veriləcək. İlk oyun günündə daha iki qarşılaşma baş tutacaq.

Mərhələnin bir görüşü isə sabah keçiriləcək. İlk oyunlar iyulun 11-dəki 43 matçla yekunlaşacaq. Azərbaycan təmsilçiləri “Səbail” və “Neftçi” də ilk qarşılaşmalarına çıxacaqlar.

Qeyd edək ki, cavab oyunları gələn həftə keçiriləcək

Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi
9 iyul
19:55. “Sent Josefs” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya)
20:00. “Qzira” (Malta) - "Hayduk" (Xorvatiya)
21:30. MOİK (Bolqarıstan) - "Titoqrad" (Monteneqro)
10 iyul
19:55. "Jeness" (Lüksemburq) - "Tobol" (Qazaxıstan)
11 iyul
17:30. “Pünik” (Ermənistan) - "Şkupi" (Şimali Makedoniya)
18:00. "Ordabasi" (Qazaxıstan) - “Torpedo” (Gürcüstan)
18:45. “Ventspils” (Latviya) - "Teuta" (Albaniya)
19:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Makedoniya Qerçe" (Şimali Makedoniya)
19:30. "Laçi" (Albaniya) - "Hapoel" Beer-Şeva (İsrail)
19:30. AEK (Kipr) - “Petrokub” (Moldova)
19:45. “Trans” (Estoniya) - "Buduçnost" (Monteneqro)
20:00. “Flora” (Estoniya) - "Radniçki" (Serbiya)
20:00. “Kuopio” (Finlandiya) - “Vitebsk” (Belarus)
20:00. “Səbail” (Azərbaycan) - "Universitatya" (Rumıniya)
20:30. "Baltsan" (Malta) - "Domjale" (Sloveniya)
20:30. "Riterlai" (Litva) - “Klaksvik” (Farer adaları)
20:30. "Rujomberok" (Slovakiya) - "Levski" (Bolqarıstan)
21:00. "Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)
21:00. "Brondbü" (Danimarka) - “İnter” (Finlandiya)
21:00. "Debretsen" (Macarıstan) - "Kukesi" (Albaniya)
21:00. "Dinamo" (Gürcüstan) - “Enqordani” (Andorra)
21:00. "Makkabi" Hayfa (İsrail) - "Mura" (Sloveniya)
21:00. "Speranta" (Moldova) - “Neftçi” (Azərbaycan)
21:00. “Brann” (Norveç) - “Şemrok Rovers” (İrlandiya)
21:00. “Jalgiris” (Kaunas, Litva) - "Apollon" (Kipr)
21:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - "B-36 Torshavn" (Farer adaları)
21:00. “Liepaya” (Latviya) - “Dinamo” (Belarus)
21:00. “Malmö” (İsveç) -  “Ballumena” (Şimali İrlandiya)
21:00. “Molde” (Norveç) -  “Reykyavik” (İslandiya)
21:00. “Radnik” (Bosniya və Herseqovina) - “Spartak” (Slovakiya)
21:00. “Şaxtyor” (Belarus) - “Hibernian” (Malta)
21:30. “Fola” (Lüksemburq) - “Çixura” (Gürcüstan)
22:00.  “Konnak” (Uels) - "Kilmarnok" (Şotlandiya)
22:00. "Olimpiya" (Sloveniya) – “Riqa” (Latviya)
22:30. "Çukariçki" (Serbiya) - "Banants" (Ermənistan)
22:30. "Styaua", (Rumıniya) - “Milsami” (Moldova)
22:30. "Zeta" (Monteneqro) - “Vidi” (Macarıstan)
22:30. “Dunayska Ştreda” (Slovakiya) - "Krakoviya" (Polşa)
22:30. “Europa” (Cəbəllütariq) - "Legiya"(Polşa)
22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - “Rovaniemi” (Finlandiya)
22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) - “Hoqesun” (Norveç)
22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) - “Progres” (Lüksemburq)
22:45. “Sent-Patriks” (İrlandiya) - “Norçepinq” (İsveç)
23:00. "Honved" (Macarıstan) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)
23:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - “Kayrat” (Qazaxıstan)
00:00. “Breydablik” (İslandiya) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)
00:00. “Styarnan” (İslandiya) - “Levadiya” (Estoniya) 

© Materiallardan istifadə edərkən hiperlinklə istinad olunmalıdır
  • $ USD
    1.7
  • € EUR
    1.9142
  • ₽ RUB
    0.0271